Úvodní stránka » Služby

Služby

Rekonstrukce a sanace po požáru

Provádíme sanační práce po požáru a vytopení bytů a nemovitostí včetně následné rekonstrukce. Sanace provádíme speciální čistící a odmašťovací technologií spojené s likvidací kontaminovaného odpadu. Rekonstrukce provádíme dle přání zákazníka.


Dekorativní lité podlahy

Přinášíme Vám nové designové řešení vašich podlah. Dekorativní lité podlahy na bázi vodou ředitelných epoxidových pryskyřic od firmy OIKOS. Každá podlaha je ORIGINÁL, materiál je vhodný na všechny druhy podlah. Podlahy je možné provádět v nekonečné kombinaci barev, stylů a motivů.


Dekorační malířské techniky


Dekorační malířské techniky osvěží Váš interiér, jsou jedinečnou prestižní a moderní dekorací které dodají vašim stěnám nevšední vzhled. Jsou vhodné jak do bytů, rodiných domů, tak do kanceláří.

Nabízíme například antické zeminy florenské, benátské štuky, pohledové betony, ohebné pískovce, ozdobné lišty a rozety.


Malířské a lakýrnické práce


Nabízíme Vám mnohaleté zkušenosti v oblasti malování interiérů a exteriérů bytových i nebytových prostor, včetně kompletních přípravných a úklidových prací (stěhování nábytku, olepování, komletní zakrývání a finální úklid). Nabíme výběr odstínů z několika vzorníků (NCS, Dulux, Jub...). Lakujeme a natíráme zárubně, okna, dveře, topení... .Poznejte profesionálně provedenou malířskou práci.

 

AZ - interiery s.r.o.
Provozovna - kancelář
Vraňany 146
okres. Mělník 277 07
+420 721 021 066
017 56 214
DIČ CZ01756214

Oblíbené odkazy