Úvodní stránka » Reference

Reference

  • Práce pro klienty v zahraničí 
  • Dekorační malby 
  • Malování komerčních prostor
  • Malování interiéru
  • Lakýrnické práce
  • Drobné zednické práce / úpravy interiérů
     

Poděkování od SBD Neratovice

Při výběru řemeslníka pro rekonstrukci koupelny jsme se rozhodli pro pana Vaňka a to především s ohledem na naši dobrou zkušenost z doby, kdy nám vymaloval dům. Na začátku naší spolupráce jsme si stanovili rozpočet, který byl dodržen a odchylky předem komunikovány. Celá akce trvala 4 týdny a po této době jsme měli krásnou koupelnu dle našich představ. Vzhledem ke špatným zkušenostem s řemeslníky z minula byla spolupráce s panem Vaňkem příjemnou změnou. Doporučuji.

Pěkný den Jiří Vágner


Dobrý den pane Vaněk,

 ještě dodatečně bych Vám chtěl poděkovat za perfektní práci, kterou Vaše firma odvedla při malování a kompletním úklidu našeho bytu. Nádherně vymalovaný a pečlivě uklizený byt byl pro nás tím nejlepší přivítáním po několika letech strávených v zahraničí. 

S pozdravem, Jiří Rak


Pana Vaňka jsem požádal o vymalování nově zrekonstruované části bytu - nutno dodat, že mé představy o malování byly více než komplikované, navíc s nutností namíchat barvy tak, aby ve výsledku ladily přesně s celkovým barevným podáním vybavení. Výsledek 100% dle mých představ, navíc byt byl perfektně zakryt před malováním a zcela uklizen po malování do sebemenších detailů.

Petr Suchomel


S prací pana Vaňka a jeho firmy Q-mal jsme byli velmi spokojeni. Před odjezdem na dovolenou jsme mu předali klíče našeho domu a specifikaci rozvržení barev v jednotlivých místnostech. Po návratu na nás dům čekal profesionálně vymalovaný a perfektně uklizený. Takhle si představujeme práci kvalitní české řemeslné firmy. Vřele doporučujeme.

Ing. Jakub Cerman


AZ - interiery s.r.o.
Provozovna - kancelář
Vraňany 146
okres. Mělník 277 07
+420 721 021 066
017 56 214
DIČ CZ01756214

Oblíbené odkazy